ח"כ כץ חנך את מבנה אגף הרווחה


חבר הכנסת ושר הרווחה היוצא חיים כץ הגיע ביום שני השבוע לחנוכת בניין האגף לשירותים חברתיים בקריית מלאכי. ראש העיר אליהו זהר החליט לקיים עם ח"כ כץ טקס במיוחד עבורו לאות הוקרה על תרומתו והתגייסותו לטובת הקמת המבנה.
אגף הרווחה והשירותים החברתיים החדש ממוקם מעל בניין בית קק"ל ברחוב רבקה גובר. *ראש העיר אליהו זהר* אמר בטקס: "כשהזמנתי את ח"כ כץ שאני עוד קורא לו כבוד השר, היו שאמרו לי "תשמע הוא כבר לא שר, עדיף להזמין את מי שמכהן", ועוד משפטים כאלה ואחרים. אבל אצלי החברות, הכרת הטוב והיחסים הבינאישיים הם המנחים אותי. לא הפוליטיקה ולא האמירות של "הוא מהמפלגה שלי והיא לא". אני בקשר חם וחברי עם חברי כנסת ושרים מכל גווני הקשת הפוליטית- משמאל ומימין. למדתי על בשרי כי ברגע שהולכים עם האמת, כל החומות נופלות מאליהן".
ראש העיר הודה לח"כ כץ על כך שהגיע לכבד את הטקס ועל הסיוע בבניית המבנה עבור לקוחות הרווחה והעניק לח"כ מגן הוקרה.: "זהו אגף העירייה הראשון שזכיתי לבנות כי מבחינתי המשפחות שצריכות עזרה קודמות לכל השאר. אני גאה שאגף הרווחה הנוכחי הוא מפואר, מאובזר ומסביר פנים עבור התושבים שלנו". בסיום העניק ראש העיר לח"כ מגן הוקרה.
 
*שר הרווחה לשעבר, ח"כ חיים כץ:* "ההשקעה נושאת פירות ואני מברך על כך. לתושבי קריית מלאכי מגיע שירות ברמה הגבוהה ביותר ולכן כשר פעלתי להעברת התקציב הנדרש לבניית אגף רווחה חדש. עובדים יקרים עכשיו השלמת המלאכה בידיכם- שתעשו ותצליחו".
 
צילום: עיריית קריית מלאכי