המטרה: בתי ספר נקיים מקורונה

הסתיים מבצע חלוקת ערכות בדיקות הקורונה בעיריית קריית מלאכי. ההורים התבקשו לבצע את ערב פתיחת שנת הלימודים- ביום שלישי. את המבצע ניהל המתכלל העירוני שלמה אלחרר


ביום רביעי תיפתח שנת הלימודים בקריית מלאכי. כחלק ממדיניות משרד החינוך לפעול על מנת לצמצם את הימצאות נגיף הקורונה בבתי הספר, התבצע בימים האחרונים שיתוף פעולה בין אנשי המשרד, לרשויות המקומיות בישראל. למוסדות החינוך חולקו ערכות לבדיקת קורונה מסוג אנטיגן, אותן קיבלו הצוותים החינוכיים. ההורים התבקשו לסור לבתי הספר והגנים לאסוף את הבדיקות. הבדיקה היא פשוטה ולא מכאיבה ולאחריה מצהירים ההורים על קיום הבדיקה, זאת על מנת למנוע הדבקות במוסדות החינוך לפני החגים. במקרה של תוצאה חיובית: על ההורים לגשת עם הילד לבדיקות PCR בהתאם להנחיות משרד הבריאות, ולהמתין בבית לתוצאות.

האחראי מטעם עיריית קריית מלאכי לנושא הוא שלמה אלחרר- המתכלל העירוני, שעמל בימים האחרונים, על מנת שכל ילדי העיר אכן ייבדקו. בכדי שהמבצע אכן יצליח, הגיעו אנשי החינוך מיוזמתם ועל חשבון החופש האישי שלהם, על מנת לדאוג לחלוקת הערכות להורי הילדים. "אני חייב להודות לצוותי החינוך שסייעו לי רבות בנושא, והגיעו לחלק את הערכות לתלמידים למען המטרה" אמר אלחרר.

"ההתגייסות של הצוותים החינוכיים, על מנת לפתוח את שנת הלימודים כסדרה מחממת את הלב ואני מודה להם על כך" ציין מנהל אגף החינוך ד"ר אבי אדרי. "יחד עם זאת, חשוב לזכור שבלי שיתוף פעולה מלא של כלל ההורים, לא נצליח במשימה. אנו עושים הכל בכדי להילחם בנגיף הקורונה, ואני בטוח שההורים הנפלאים יסייעו לנו בכך על מנת לשמור על בריאות התלמידים והצוות, לצד קיום שגרת לימודים תקינה ככל האפשר".

בתמונה: שלמה אלחרר בחלוקת הערכות

שלמה אלחרר עם ערכות הבדיקה.jpe