מגרדים, זוכים ותומכים

בקרוב מבצע חדש לעידוד קנייה מקומית בקריית מלאכי. קונים בחנות אחת ומקבלים כרטיס עם הטבה לחנות נוספת. המטרה: עידוד קנייה מקומית


אחרי שנת הקורונה שפגעה בעסקים רבים, האגף לקידום עסקים בעיריית קריית מלאכי יוצא במבצע לעידוד הקנייה המקומית. כל תושב שיקנה באחת החנויות יקבל כרטיס גירוד עם הטבה של עשרות חנויות ברחבי העיר. המבצע יוצא בשיתוף פעולה עם ועד הסוחרים המקומי בכדי לעודד תנועה וסינרגיה בין העסקים. הרווח הוא כפול: הסוחרים מרוצים מיותר קונים, התושבים מקבלים הטבות והנחות.

מבצע זה הוא חלק מקמפיין רחב בשם "קריית מלאכי קונים מקומי" הכולל הכשרות עסקיות וקורסים לבעלי העסקים, לאחרונה בשיתוף מרכז הצעירים הוקמו אתרי אינטרנט למספר עסקים, קמפיין ברשתות החברתיות ועוד. מספר אירועים שתוכננו בקיץ נדחו בשל התפרצות הקורונה בעיר, כמו שאר אירועי התרבות.

כמו כן, לאחר חידוש המרכז המסחרי בקרוב מתכננים בעירייה להרחיב אותו לאזורים נוספים. "אין צורך לצאת מקריית מלאכי, יש כאן מהכל" אומרת קרן חמיאל האחראית מטעם העירייה על הקשר עם הסוחרים וקידום יוזמות. " במרכזים המסחריים קיימים כל מה שאנחנו צריכים, במרחק הליכה ובאיכות טובה, לא צריכים לצאת מהעיר".

ניסים גלעם מנהל האגף לקידום עסקים ופיקוח: "אני מודה לעשרות בעלי העסקים שהתגייסו למבצע, יש לנו תוכניות רבות כולל הפקת אירועים גדולים במרכז המסחרי והכנת חוברת דיגיטלית של העסקים. יש רצון, יש ביקוש ונעשה הכל כדי לסייע".

ראש העיר קריית מלאכי אליהו זהר: "לראשונה השנה הקמנו אגף לקידום עסקים זאת כדי לאפשר מענה עבור הסוחרים. המבצע הזה הוא חלק מתוכנית רחבה לקידום העסקים בקריית מלאכי ולהפוך את הקניות בעיר גם לחוויה. כבר היום רואים את התושבים מגיעים למרכז החדש ונהנים מחוויה שונה ובקרוב זה יתפתח לשאר המרכז".

צילום: עיריית קריית מלאכי