מאות נרשמים ביריד החוגים


תושבי קריית מלאכי הורים וילדים הצביעו ברגליים והגיעו להפנינג הקהילתי שהתקיים ביום שלישי השבוע ברחבת המתנ"ס. הכניסה להפנינג הייתה ללא עלות עם ביתנים מרהיבים: אומני ציור פנים, קריקטוריסט, תיאטרון רחוב וליצני פיטנס, אומן בלונים, מתחמי מולטי מדיה וסימולטור של תא טיס, מתחם לגו ענק מגה בלוק. בשיאו של האירוע הייתה הופעה של כוכבי הילדים: מולי וצומי.
 
במהלך ההפנינג התרשמו ההורים והילדים מדוכני החוגים, קיבלו מידע ונרשמו בהמוניהם. הפעם נפתחו חוגים גם לילדים עם צרכים מיוחדים ומגוון חוגים מותאם לקהילה החרדית-דתית. עובדי המתנ"ס ומפעילי החוגים קיבלו את פני הבאים בפנים מאירות. ההפנינג הקהילתי הוגדר כהצלחה והוא מגיע לאחר שנת הפקה בעקבות קורונה בה התקיימה פעילות חוגים מצומצמת. מנהלת המתנ"ס שרית ענבי ורון: "זה מרגש ומחמם את הלב לראות את הצמא של תושבי העיר לקחת חלק בפעילות המתנ"ס והחוגים. נעשה הכל כדי לעמוד בציפיות ולתת מענה מצוין לכל הצרכים התרבותיים של כל תושבת ותושב.
 
בתחילת השבוע התקיימה לראשונה סדנת אסטרטגיה עם מנהלי האגפים בעירייה. בסדנה השתתפו גם ראש העיר אליהו זהר שלקח חלק פעיל בסדנא, מנכ"ל העירייה תמיר היזמי, יו"ר הנהלת המתנ"ס ד"ר שלום אלד, נציגי הנהגת הורים נציגי התושבים. כמו כן השתתפו נציגים בכירים מהחברה למתנסים, בראשם מנהלת מחוז דרום הגברת סיגל פריאנטה. תכליתה של הסדנא היא בחינת ייעודו ותפקידיו של המרכז הקהילתי בקריית מלאכי. תוצרי הסדנא יוצגו לראש העיר ויהוו בסיס לתוכנית עבודה לשלוש השנים הקרובות.