בגרות משפרים במרכז צעירים


קורס הראשון מסוגו נפתח ביום שלישי שעבר במרכז הצעירים – קורס הכנה לבגרות 5 ו-4 יחידות במתמטיקה. הקורס מיועד לצעירים בגילי 40-18 המעוניינים לשפר את הבגרות במתמטיקה ואין להם דרך לעשות זאת במסגרת האפשרויות הקיימות באזור.

שלומי קליימן, בעלים של חברת "חושבים אחרת" המתמחה בלימוד והכנת בני נוער וצעירים לבגרויות, מכין את הצעירים לבגרות שתתקיים בקיץ. משך הקורס הוא 5 חודשים ו-20 מפגשים המתקיימים בימי שלישי בהם ילמדו כל התכנים הרלוונטיים לקראת המבחן.

זו הפעם הראשונה שמרכז הצעירים מנגיש את ההזדמנות לצעירים להשתלב במקצועות ה-Stem, אשר תנאי הסף שלהם הם בגרות ב-4 יחידות מתמטיקה לכל הפחות. כעת יתאפשר להם להתפתח בעולם התעסוקה החדש בעתיד. ממשאל ראשוני בקרב המשתתפים, מתברר כי רובם מתכוונים לגשת לבחינה 5 יחידות ולא ל-4 יחידות.

שלומי קליימן: "אני שמח שניתנת ההזדמנות לתושבי העיר לשפר את הבגרות שלהם ולקבל הזדמנות ללמוד מקצועות איכותיים באקדמיה. אני בטוח שתוצאות התוכנית יורגשו כבר בעתיד הקרוב ותיפתח האפשרות לתלמידים לעבור את הקורס גם בשנים הבאות".

גלי סלומון רכזת השכלה גבוהה: "היה לנו חשוב ומשמעותי לתת מענה לצעירים ולפתוח בפניהם את האפשרות לשפר את הבגרות בקורס. הם יקבלו יחס אישי, עם מרצה מומחה בתחומו ובמרכז צעירים שהוא הבית לכל צעירי העיר".

צילום: מרכז צעירים קריית מלאכי

בגרות איכותית במרכז צעירים