הרצאות מרתקות במרכז יוניסטרים

מיכל דליות (סופר נני) דורית מסיקה (קרימינולוגית מומחית) וגילי ביטון (מאסטר לNLP-) הגיעו למרכז החדשנות לנוער יוניסטרים קריית מלאכי, להרצאות בנושא הורות למתבגרים


מנהל מרכז יוניסטרים קריית מלאכי הנכנס נתן אל ביטון, יזם ביום רביעי לפני כשבועיים ערב הרצאות להורים, בנושא הורות לילדים בגיל ההתבגרות בעידן הנוכחי. לערב זה הגיעו להרצות בפני ההורים: גילי ביטון – מאסטר ל-NLP ומאמנת להתפתחות אישית, דורית מסיקה קרימינולוגית ומומחית בהעצמה רגשית ותוכן, והיועצת המשפחתית מיכל דליות המוכרת גם מהתוכנית 'סופר נני'.

ההרצאות היו מעצימות ומרתקות, העשירו את ההורים והמשותף היה; כלים מעשיים שקיבלו להתמודדות עם בנות ובני נוער המכונים גם דור ה-Z. מלבד ההרצאות, שיתפו ההורים את המרצות בהתמודדויות מחיי היומיום ונוצר שיח פורה בין המרצות למשתתפות הערב. גם לאחר שהסתיימו סדרת ההרצאות, נשארו ההורים לשאלות אישיות בנושאים שונים. "היה ערב מעשיר מאוד שנתן לי הרבה ידע", סיפרה אורלי לוי אם לילדה בכיתה ט'. "מעבר לזה קיבלתי כמה עצות מעשיות וחשובות שאקח אותן איתי הלאה".

יוניסטרים הוא מרכז חדשנות לנוער ובמסגרתו מתקיימים קורסים בנושאים שונים של יזמות, ופיתוח עסקי. למרכז מגיעים בני נוער בכיתות ט'-י"א מהתיכונים אמית ודרכא בקריית מלאכי. הנרשמים זוכים לסדנאות ייחודיות, קורסים בנושאי יזמות, סטרטאפ ועוד. במרכז לומדים התלמידים על פיתוח עסקי, והכנת תוכניות עסקיות, כאשר לכל קבוצת תלמידים מוצמד מלווה עסקי מהחברות המובילות בישראל.

"שמחנו לארח את הורי העיר לערב עם תוכן איכותי מעשיר ומשמעותי" ציין נתן אל ביטון מנהל יוניסטרים בעיר. "התגובות של המשתתפים חיממו את הלב. מה שחשוב היה שהם קיבלו ערך מוסף מהפעילות. אנו ממשיכים במסורת של פעילות לטובת הקהילה במרכז, ואני מזמין את כולם לעקוב אחר הפרסומים ולהגיע".

צילום: עיריית קריית מלאכי