קריית מלאכי מקבלת בחום את התושבים החדשים


כחלק ממגמת היערכות וקבלת פנים חמימה עבור תושבים חדשים בקריית מלאכי, התקיים ביום רביעי שעבר הפנינג קהילתי בשכונת בכרמי הנדיב. במהלך ההפנינג נחנך גם גן המשחקים החדש בשכונה.
 
 באגף לשירות התושב בעירייה עמלים בחודשים האחרונים על תוכנית מקיפה לקבלת התושבים בצורה טובה וקלה. לדיירים החדשים המתין על הדלתות ורד אדום עם גלויית 'ברוכים הבאים' מראש העיר. לצד זאת מתבצע מיפוי של התושבים כדי להיערך ברמה טובה יותר. "אנו בקשר עם היזמים עוד משלב המכירה זאת כדי לקבל תמונת מצב בשלב מוקדם ולדעת להיערך בכל הרבדים: החל בהיערכות למוסדות לימוד שנצטרך באזור וכלה בהגברת מועדי פינוי אשפה במועדים מסוימים" מסביר רונן אתגר - מנהל האגף לשירות התושב .
 
להפנינג היו שותפים המתנ"ס העירוני שקיים גם חשיפה רחבה לכל החוגים הקיימים, מחלקת הנוער, הספרייה העירונית ורכזת השכונה סימונה קריאף הנמצאת בקשר מתמיד עם התושבים בתפקידה ביחידה לעבודה קהילתית באגף לשירותים חברתיים. התושבים נהנו מתחנות פעילות של איפור פנים, קריקטורות, סדנאות יצירה, ציור וג'גלינג ומופעים.
 
רכזת החוגים במתנ"ס פנינה חזום הייתה אחראית על הפקת ההפנינג והתוצאות ניכרו בשטח עם השתתפות של מאות משפחות וילדים. בסיום, ראש העיר אליהו זהר הזמין את עמנואל וסרטייל אחד היזמים בפרויקט 'כרמי הנדיב' ותושב השכונה לטקס גזירת הסרט של הפארק החדש.
 
צילום: עיריית קריית מלאכי