למעלה מ-1,200 בני נוער חגגו עם אבורומי


אירוע השיא של מחלקת הנוער – התקיים אמש (שני) ברחבת העירייה עם הזמר אבי אבורומי. הכרטיסים במחיר של 10 שקלים נחטפו במהירות וכשבוע לפני תחילת המופע כולם אזלו. בנות ובני נוער מקריית מלאכי, אשדוד, אשקלון, קריית גת ואפילו ראשון לציון ורחובות המתינו לכוכב הנוער שעות לפני תחילת המופע.

את האירוע הובילה מועצת נוער של מחלקת הנוער העירונית, המורכבת מנציגי התנועות והתיכונים ברשות. "אנו מבינים כי נוער שמרגיש מחובר ומשמעותי בעירו הוא נוער שידע להוביל יוזמות, ומנהיגות ברשות. ולכן היה חשוב לנו להקים אירוע ברמה גבוהה הפונה לקהל הנוער בכל גווניו" סיפרה מנהלת מחלקת הנוער אדיסה טסמה יאסו.

האירוע נפתח בהופעה של "ווקה תקווה" - להקה מוזיקלית מקומית בהובלת אריאל כסיף. מועצת הנוער הזמינה את ראש העיר אליהו זהר לשאת דברי ברכה. ראש העיר אליהו זהר: "אני נרגש לראות את הנוער שלנו חוזר להופעות. אנחנו מאושרים לראות אתכם נהנים פה". ראש העיר הודה לממונה על הנוער והצעירים המשנה לרה"ע שלומי מלכה ואדיסה - מנהלת מחלקת הנוער. עם סיום דבריו הזמין ראש העיר את הזמר אבי אבורומי להופעה בלתי נשכחת שנמשכה עד שעה 22:00 בלילה.

במחלקת הנוער הודו לשותפים המשמעותיים בהפקת האירוע: מנהלת מחלקת אירועים לירון אביגזר, קב"ט העירייה - עמיר בן שמעון, מנהל אגף קידום ורישוי עסקים - ניסים גלעם.

שאר אירועי הקיץ מתפרסמים בפייסבוק, אינסטגרם וקבוצות הוואטספ של העירייה ומחלקת הנוער.

צילום: מישל אמזלג - עיריית קריית מלאכי