יום קהילה ומשטרה בקריית מלאכי


אלפי מבקרים הגיעו ליום קהילה ומשטרה שהתקיים ביום שני שעבר בפארק העירוני קריית מלאכי. בפארק נפרסו עמדות עם יחידות כלבנים ופרשים, רכב מתהפך המדמה תאונה, הסברה על זהירות בדרכים, כיבוי אש, מד"א וכמובן משטרת ישראל.
 
היום התחלק לשניים: בשעות הבוקר הגיעו כל בתיה הספר היסודיים בעיר בחלוקה לשעות כדי ליהנות וללמוד. בשעות אחר הצהריים הפארק נפתח לקהל הרחב עם בונוס של השתלטות יחידת יס"מ על אוטובוס עם "מחבלים" שהוצב במקום. המופע המרכזי היה עם כוכב הילדים הדוד חיים בו השתתפו מאות מילדי העיר.
 
יום קהילה ומשטרה מתקיים מידי שנה בשיתוף פעולה בין עיריית קריית מלאכי למשטרת קריית מלאכי. ליום זה קדם תכנון של מספר שבועות יחד עם כל הגורמים השותפים: מתנ"ס קריית מלאכי, מד"א כב"ה, הרשות הלאומית לביטחון בדרכים והרשות לביטחון הקהילתי.
 
ראש העיר קריית מלאכי אליהו זהר: "בשנים האחרונות הגדלנו את התקציב לטובת יום הקהילה והמשטרה, מתוך מטרה להעמיק את הקשר בין התושבים למשטרה. משטרת קריית מלאכי פועלת ברבדים רבים באוכלוסייה שלא תמיד באים לידי ביטוי ולנו זו הזדמנות לחשוף את התושבים לכך. יישר כח לכל העוסקים במלאכה"
 
סנ"צ מבורך אברהם, מפקד תחנת קריית מלאכי: "החיבור בין משטרה וקהילה הוא חיבור בל ינותק, וכאשר קיים קשר בריא בין הצדדים, זה מייצר באופן טבעי מרחב שדוחה פשיעה. זאת ההזדמנות להודות לאזרחים והפרנסים שבגזרת התחנה על השותפות, התהליכים ועל כך שהולכים אתנו יד ביד מתוך אמונה מלאה שאנחנו עושים את המיטב לביטחונם ואיכות חייהם".
 
צילום: משטרת ישראל / עיריית קריית מלאכי