ערב פרידה מהמתנדבים


ביום שלישי שעבר קיימה מחלקת הנוער ערב פרידה מחיילי פרק משימה, ש"ש ובנות השירות הלאומי המתנדבים במהלך השנה. 
המתנדבים הצעירים מלווים את תלמידי קריית מלאכי במהלך שעות הלימודים - בחינוך הפורמאלי – וממשיכים בשעות אחר הצהריים בתנועות הנוער. "הם הדמות היחידה שהילדים רואים לאורך כל שעות היום" מסבירה מנהלת מחלקת הנוער אדיסה טסמה יאסו "לכן היה חשוב לנו להיפרד מהם כמו שצריך".
הערב נפתח בשעה 18:00 בארוחת ערב חלבית, המשיך למשחקי חברה בנושא קריית מלאכי והעברת חוויות על השנה שחלפה. מנהל אגף החינוך ד"ר אבי אדרי ברך את הצעירים והודה להם גם בשם ראש העיר שנבצר ממנו מלהגיע, על תרומתם. אחד מהמלווים של האזוריים של תנועת הנוער הצופים אמר כי הוא מרכז כמה רשויות, אולם קריית מלאכי היא הרשות בה הם מוצאים אוזן קשבת יותר מבכל מקום.
חלק מבנות השירות שהתחברו לעיר, החליטו להמשיך לשנת התנדבות נוספת. בערב הפרידה נכחו גם סגן ראש העיר יוסי סולימני ומנהל תיכון אמית אביעד גבאי.
 
המשנה לראש העיר והממונה על הנוער והצעירים שלומי מלכה אמר למשתתפים הוא שומע על ההערכה המלאה של תלמידי קריית מלאכי לחניכים "כשאתם מעניקים ומשפרים את האדם, אתם בעצם מתקנים את העולם. לא נותר לי אלא להודות לכם בשמי ובשם כל העיר על כך שאתם, בחרתם מבחירתכם החופשית לעסוק במלאכת המחשבת הזו. ואתם עושים זאת עם נשמה ענקית שעה שעה, יום יום".
מנהלת מחלקת הנוער אדיסה טסמה יאסו: "אני חושבת החברה האלה הגיעו כדי לתרום לקריית מלאכי אבל יצאו בתחושה שהם גם קיבלו ממנה. אנחנו שמחים על כל נערה ונער שיצאו לשירות משמעותי או הצטרפו לתנועות הנוער בזכותם, יישר כח".
 
צילום: מחלקת הנוער קריית מלאכי
 
ערב פרידה מתנדבים נוער.jpe