והזוכה בתחרות כישרונות: איילה בן ארי

מחלקת הנוער קריית מלאכי ממשיכה את המסורת שנפתחה בשנה שעברה עם תחרות שירה לבני נוער. אחר שלב האודישנים, לשלב הגמר הגיעו עשרה מתמודדים. איילה בן ארי בת ה-17 שבתה אל לב השופטים וזכתה במקום הראשון


אולם הכנסים של בית קק"ל למצוינות בקריית מלאכי התמלא ביום ראשון שעבר בקהל רב לרגל גמר תחרות שירה לנערים ונערות. עשרה מתמודדים עברו את שלב האודישנים והופיעו בערב מרגש אל מול השופטים והקהל שנכח במקום.

העיקרון המנחה של פעילות מחלקת הנוער בעיריית קריית מלאכי היה להפיק ערב שכולו כישרונות צעירים מקרב בני הנוער בעיר. בשנה שעברה הייתה זו שיראל לוי, בת 13 שזכתה בתחרות ובהזדמנות להופיע על הבמה באירוע מרכזי בעיר.

השנה, מחלקת הנוער שיתפה פעולה עם "מרכז ווליום" אותו מנהל אריאל כסיף. מרכז ווליום פתוח בשעות אחר הצהריים עבור בני נוער החובבים שירה או כלי נגינה ומעוניינים לבטא את עצמם ולהתמקצע בתחום עם חברות וחברים בני גילם. לאחר שלב האודישנים הגיעו 10 מתמודדים לשלב הגמר.

את הערב הנחו: שנהב גידה תושבת העיר ושיראל יערי - יושבת ראש מועצת הנוער. צוות השופטים היו: הזמר שגיב יחזקאל - תושב העיר, טליה בניש - זמרת ומוזיקאית שגדלה במרכז ווליום ואליהם הצטרפה, סגנית מנהל אגף החינוך - רויטל נאמן יהלי. מסרט אלמו, רכזת פנאי ותרבות במחלקת הנוער, פתחה את הערב: "זוהי השנה השנייה שאנו מקיימים את התחרות הזו, ובכל פעם מחדש אפשר להרגיש את ההתרגשות באוויר – של הנוער ושלנו. אין ספק שהערב הזה זו הזדמנות עבורם לעשות מה שהם הכי אוהבים, וזה הסיפוק הגדול ביותר שלנו כמחלקה" .

זה אחר זו עלו לבמה עשרת המתמודדים הנרגשים ונתנו ביצוע מוזיקלי עליו עבדו בשבועות שהובילו לתחרות. במחיאות כפיים סוערות קיבל הקהל לבמה את: שיראל אלשייב, אליאור טויטו, אור דהן, שלי ירנבורג, ליאת טירנובר, איילה בן ארי, אדר אולשטיין, מוריאל מור, נועה אלון ונויה שמואל. במעמד נכחו: ראש העיר אליהו זהר, המשנה לראש העיר שלומי מלכה – הממונה על תחום הצעירים והנוער, מנהל אגף החינוך ד"ר אבי אדרי, מנהלת מחלקת הנוער אדיסה טסמה יאסו, הורים נרגשים, משפחות תומכות, חברים ואנשי צוות.

ראש העיר אליהו זהר ברך את המתמודדים וחיזק את העשייה של מחלקת הנוער בשנים האחרונות: "מרגישים את קולו של הנוער בעיר, תרתי משמע. יש לנו נוער מדהים ומוביל ויישר כוח למנהלת מחלקת הנוער אדיסה טסמה, על ההובלה המסורה"

לאחר התייעצות השופטים נבחרה המנצחת: איילה בן ארי בת ה-17 עם השיר "נגעת לי בלב". ראש העיר העניק לה את הפרס – אייפון יוקרתי והקהל דרש כי תבצע שוב את השיר.

מנהלת מחלקת הנוער אדיסה טסמה יאסו: "היה ערב מרגש וכיף לראות את הנוער שלנו מפגין את הכישרון שלו בביטחון. תודה לאריאל כסיף על שיתוף הפעולה ובכלל על כל העבודה עם הנוער במהלך כל השנה".

המשנה לראש העיר שלומי מלכה: "התחרות הייתה ברמה גבוהה ביותר. כל משתתפי התחרות היו כישרוניים וריגשו את כל הנוכחים באולם. יש כישרונות צעירים רבים בעיר שלנו ומוטלת עלינו החובה לעודדם ולהביאם לידי ביטוי במלוא העוצמה . כמי שבא מתחום החינוך, אני יכול לומר לכם בפה מלא שתרבות היא חשובה לא פחות מחינוך. תודה לאדיסה וצוותה על הגשמת חלום נוסף לבני הנוער כאן בעירנו".

צילום: עיריית קריית מלאכי

ערב כשרונות נוער - בן ארי.jpe