קריית מלאכי: אלפי משתתפים באירועי סוף הקיץ

הפרויקט של רביבו, מתחם קרייזי פארק, יריד פעילויות המתנ"ס והפנינג ילדים עם צרכים מיוחדים סיכמו את אירועי 'סוף הקיץ' בקריית מלאכי. סה"כ התקיימו 72 אירועים במהלך חודשי הקיץ! ראש העיר אליהו זהר: "היה קיץ מדהים עם מיטב האומנים". בשבוע הבא יתקיים גם פסטיבל הביר


חודשי הקיץ של קריית מלאכי היו עמוסים בעשרות אירועים בשכונות ובפארקים, סרטים לילדים, פעילות ביער הקהילתי, לצרכים המיוחדים, הופעות ענק ועוד. בשבוע שעבר הסתיימו גם אירועי "סוף הקיץ" של קריית מלאכי. האירוע הראשון בסדרה התקיים לפני כשבועיים לנוער – הפנינג גדול בפארק העירוני. ההופעה של אופק וניר שהייתה אמורה להתקיים ביום זה, נדחתה לתאריך 13.10 עקב פציעתו של אופק מזרחי. למחרת, אירוע בו ילדים עם צרכים מיוחדים ארחו את ילדי העיר עם מתנפחים, הופעה של 'הכוכבים' –מבית נערי אקי"ם ושל 'תותי גיבורת על. ביום ראשון שעבר הפארק העירוני התמלא במתקני לונה פארק, חבלים ופינות מולטימדיה, למחרת ביום שני יריד פעילויות המתנ"ס כולל הופעה של 'נתי הגעתי הופעתי' וביום שלישי האירוע המרכזי עם 'הפרויקט של רביבו'. באירוע זה הגיעו כ-1,300 מתושבי העיר והסביבה. האירוע האחרון לפני פתיחת שנת הלימודים התקיים על ידי האגף לקידום עסקים עם הפנינג מתנפחים ותותח קצף ברחבת העירייה. כל אירועי "סוף הקיץ" היו ללא תשלום. אירועים אלו סיכמו למעלה מ-70 אירועים ברחבי העיר בקיץ 2022.

מאחורי כל פעילות הקיץ קדמה מחשבה רבה וישיבות צוות עם כלל המחלקות והגורמים בעירייה בהובלת מחלקת האירועים של העירייה הפועלת במתנ"ס העירוני. האירועים התקיימו בשיתוף עם היחידה לעבודה קהילתית באגף לשירותים חברתיים, רכזות השכונה, מחלקת הנוער, מרכז צעירים, מחלקת הספורט וגורמים נוספים. את מירב האירועים הפיק מתנ"ס קריית מלאכי.

ביום שלישי הבא יתקיים פסטיבל הבירה הראשון של קריית מלאכי ברחבת מרכז הצעירים, עם התקווה 6, דוכני מזון וכמובן הרבה בירה מכל הסוגים. כרטיסים בסך 30 שקלים ניתן לרכוש און ליין >
הכניסה לסטודנטים תושבי קריית מלאכי בחינם, בהרשמה מראש במרכז הצעירים

ראש העיר אליהו זהר: "כמידי שנה תושבי קריית מלאכי נהנו ממגוון רחב של אירועים לכל המשפחה. החל מהופעות עם מיטב האומנים לנוער ולמבוגרים ועד לאירועים בכל שכונה בעיר. ברצוני להודות למחלקת האירועים, למתנ"ס ולכל השותפים להפקת האירועים ולהצלחתם"

לירון אביגזר מנהלת האירועים: "בתכנון אירועי הקיץ השתדלנו להפיק קיץ עמוס בפעילויות שייתן מענה לילדים ולהורים לפחות 3 פעמים בשבוע. לסיום הקיץ העירייה השקיעה מאות אלפי שקלים במגוון פעילויות מושקעות לאורך 5 ימים לכל הגילים והאוכלוסיות. אני רוצה להודות לעובדי המתנ"ס וכל השותפים במחלקות העירייה"

קרדיט צילום בתיאור התמונות