ביקור רופא

תושבים מקריית מלאכי הגיעו אתמול (שלישי) לביקור בביתו של ד"ר באדיר, בכפר קאסם. הד"ר שהותקף ביום שישי האחרון, התרגש מאוד מהמחווה המפתיעה. "אתם משקפים את קריית מלאכי, לא החוליגן הזה" אמר הרופא. בקרוב: מר"מ חדש


ביום שלישי בצהריים יצאו תושבי  קריית מלאכי ובראשם ראש העיר אליהו זהר לכיוון כפר קאסם, שם מתגורר ד"ר חמדאללה באדיר. המשלחת הגיעה לתמוך ולהודות לרופא המוערך על הטיפול לאורך השנים. "אתה תמשיך להיות חלק, ואנשים כאלו לא יבריחו רופאים כמוך ולא את ילדייך. אנו נתמוך בך, וכל מילה טובה שאמרו עליך היא אמת", אמרו התושבים אל ד"ר חמדאללה בביקור המרגש.
במהלך השבוע הכינו ילדי הגנים ציורים עם איחולי החלמה מהירה לד"ר באדיר ואלו הוענקו לו בביקור המרגש. חמדאללה הנרגש אמר בדמעות: "המוקד הרפואי הוא הבייבי שלי, אני מכבד ואוהב את התושבים כבר 22 שנה. הביקור הזה משקף את קריית מלאכי, לא החוליגן ההוא".
 
*ראש העיר קריית מלאכי אליהו זהר:* "ד"ר בדיר הציל חיים רבים בקריית מלאכי והסביבה, וכולנו מגנים את האלימות שהופגנה כלפיו. קריית מלאכי היא עיר מיוחדת וחמה, ומטרת המשלחת התושבים שיצאה מקריית מלאכי לעיר מגוריו, היא בכדי לתמוך בו ולאחל לו החלמה מהירה".
 
ללא קשר למקרה, המר"מ בקריית מלאכי יעבור בקרוב למקום חדש וגדול יותר. בימים אלו נבנה המר"מ – אף הוא מתחת לבניין העירייה כדי לאפשר שירותים נוספים, להרחיב אותו פיזית ולאפשר מקום מזמין יותר עבור הצוות הרפואי והתושבים. ראש העיר הודיע כי עם חזרתו של ד"ר באדיר, יתווסף מאבטח כדי להגביר את תחושת הביטחון ולמנוע מקרים חריגים כמו שקרה בשבוע האחרון.
 
צילום: דובי גורביץ' - עיריית קריית מלאכי
 קבצי וידאו מהביקור ישלחו ע"פ בקשה