חגיגות העצמאות יתקיימו בצניעות


בעקבות המצב הביטחוני הודיע ראש העיר אליהו זהר כי חגיגות העצמאות יתקיימו השנה במתכונת צנועה יותר - ברחבת העירייה, להלן נוסח ההודעה:

"תושבים יקרים,
בימים אלו, כאשר מדינת ישראל נמצאת במערכה - מלחמת חרבות ברזל, אנו חווים תחושות מעורבות; מצד אחד, ליבנו שותת דם על חיילינו הנופלים, הגיבורים שנתנו את חייהם למען ביטחון ישראל ו-134 חטופינו הנמצאים בשבי החמאס. מצד שני, אנו עומדים בפני חג העצמאות, סמל לחופש ולגאווה הלאומית, אשר נחגוג בכל מצב.
החלטתי כי קריית מלאכי תציין את יום העצמאות באופן שמתאים למצב - במתינות ובכבוד. במקום לקיים חגיגה נוצצת, נערוך אירוע צנוע יותר, מסורתי יותר – ברחבת העירייה. חשוב לציין את יום העצמאות במיוחד בימים אלו, כי זהו זמן להתאחד, לחזק את הקשר הלאומי ולזכור את כולם - אלו שנמצאים אתנו ואלו שנפלו בשבילנו.
אני קורא לכולכם להצטרף אלינו באירוע המרכזי של יום העצמאות, להצדיע יחד לעצמאותה של מדינת ישראל ולכבוד חיילינו ומשפחותיהם. זה יהיה זמן אירוע חגיגי לצד תקווה ותפילה לימים טובים יותר.
חגיגות העצמאות השנה היא גם הזדמנות נוסטלגית לחזור לימים בהם חגגנו ברחבת העירייה, עם תוכנית מיוחדת לצד הכוחות המקומיים, ובע"ה בקיץ נחגוג בפארק העירוני בסדרת הופעות גדולה.
בתפילה לשלום חיילנו והחזרת חטופינו במהרה! "

WhatsApp_Image_2024-03-26_at_15.50.13.jpe