סבב נוסף למכרז עבור חברות הייטק באזור התעשייה מלאכי טק

מלאכי טק מושכת חברות הייטק: 14 מגרשים במכרז חדש. זו הזדמנות לחברות טכנולוגיה עילית להקים או להרחיב מפעל בפטור ממכרז עם הטבות ייחודיות ולהצטרף להצלחה


מינהל אזורי תעשייה במשרד הכלכלה והתעשייה הודיע על פתיחת מקצה מיוחד להקצאת קרקע בפטור ממכרז באזור התעשייה מלאכי-טק בתימורים.
המקצה מיועד לחברות הייטק המעוניינות להקים או להרחיב מפעל בתחום ההייטק.
בין תנאי הסף הם שעל החברה להיות מסווגת כ"טכנולוגיה עילית" או "טכנולוגיה מעורבת עילית". לחלופין, על החברה להשקיע לפחות 7% מהוצאותיה השנתיות במחקר ופיתוח בשנתיים שקדמו להגשת הבקשה.
המקצה כולל 14 מגרשים, הקצאת הקרקע תתבצע בפטור ממכרז וכלל הבקשות להקצאת קרקע ייבחנו על ידי ועדה מקצועית.
אזור התעשייה מלאכי טק מעניק גישה לתשתיות מתקדמות, כוח אדם איכותי וקרבה למרכזי פיתוח וחדשנות. הנבחרים גם זוכים לפטור ממכרז אשר יקל משמעותית על תהליך הקמת המפעל ומאפשר לחברות להתמקד בפעילותן העסקית.
עד כה זכו במכרז 6 חברות תעשיית הייטק זכו במכרז, בשטחים בגודל 36 דונם, זאת לאחר שעמדו בתנאי המכרז, ויזכו להטבות חסרות תקדים.
ראש העיר קריית מלאכי אליהו זהר: "לאחר בחירת היזמים שעמדו בתנאי המכרז, אנו יוצאים למכרז נוסף. הדגש לא היה על הכנסות מידיות ממיסים, אלא על פיתוח איכותי ובר-קיימא שישרת את העיר לאורך זמן. חשוב לנו להביא תעסוקה איכותית לקריית מלאכי ואנו עושים הכל כדי לעשות זאת. אני מודה לאלירן פטיטו מנהל אזור התעשייה מלאכי טק אשר מרכז את המאמצים לאורך כל הדרך ומבטיח שנשאר נאמנים לחזון העתידי של האזור התעשייה והעיר."

צילום: עיריית קריית מלאכי

מלאכי_טק.JPG