חגיגות עצמאות 76 בקריית מלאכי: שמחה, זיכרון ותודה

קריית מלאכי ציינה את יום העצמאות באירוע מיוחד ומרגש ברחבת העירייה. הופעה סוחפת של יובל המבולבל, טקס הדלקת משואות מרגש לכוחות הביטחון וההצלה, שירת המונים והופעת הכוכבים של אקים


בצל המלחמה המתמשכת והחטופים שעדיין לא שבו, ציינה קריית מלאכי את יום העצמאות ה-76 בצורה מיוחדת ומרגשת, בדגש על משפחתיות וקהילתיות. החגיגות הועברו לרחבת העירייה שהעניקה גם ניחוח נוסטלגי לתושבים.

האירוע נפתח בטקס מעבר מרגש מיום הזיכרון לחגיגות העצמאות אותו הובילה הזמרת הודיה מולה עם השיר "שבורי לב" של חנן בן ארי. אחריה עלה לבמה כוכב הילדים האהוב יובל המבולבל, שהצליח לשמח ולהרים את מצב הרוח של אלפי הילדים וההורים.

גולת הכותרת של הערב הייתה טקס הדלקת המשואות המרגש. הטקס הוקדש לכוחות הביטחון, ההצלה ומתנדבים שפעלו במסירות במהלך המלחמה.

לאחר מכן, הקהל כולו התאחד לשירת המונים מרגשת, שכללה גם ביצוע מיוחד של השיר "יש בי אהבה", לזכרו של אריק איינשטיין. את הערב הנחה השחקן מוריס כהן, שריגש את הקהל בנוכחותו ובדבריו. הערב נחתם בהופעה סוחפת של להקת הכוכבים של אקים, שהקפיצה את הקהל והביאה את החגיגות, לשיא.

למחרת התקיים הפנינג מנגלים ופעילות לילדים בפארק העירוני עם מוזיקה של דיג'יי אור אזולאי, עד לשעות הערב.

ראש העיר, אליהו זוהר: "החגיגות השנה היו מיוחדות ומרגשות במיוחד לנוכח המצב הביטחוני. שמחתי לראות את תושבי העיר משתתפים באירועים, ומוקירים תודה לכוחות הביטחון וההצלה. תודה גדולה למתנ"ס ולמחלקת האירועים על ניהול כל אירועי העצמאות והזיכרון."

 

צילום: מנדי טויטו