"הפאבליק" - הפאב החברתי הראשון בקריית מלאכי נפתח!

הפאב החדש, הממוקם במרכז הצעירים, מציע בילוי חברתי במחיר שווה לכל כיס ומגוון פעילויות לתושבי העיר


קריית מלאכי מתחדשת בפאב חברתי ראשון מסוגו -"הפאבליק", הממוקם במרכז הצעירים בעיר. הפאב נפתח בשיתוף פעולה בין עיריית קריית מלאכי, המכללה האקדמית אחוה וקהילת הסטודנטים "תוצרת הארץ", ומטרתו להוות מקום מפגש צעיר ותוסס עבור תושבי העיר.

הפאב מופעל על ידי סטודנטים מלגאים מהמכללה, במחירים נוחים לכל כיס. הוא פתוח להרצה בימים ראשון וחמישי בין השעות 23:00-19:00, וצפוי להתרחב בהמשך. בפאב יתקיימו בין היתר הופעות חיות, מפגשי אמנים, מוזיקה, אירועים ועוד.

החנוכה הרשמית של הפאב התקיימה במרכז הצעירים בנוכחות מנכ"ל עיריית קריית מלאכי, יוסף כהן, שהביע תקווה כי המיזם יתרום לחיזוק החוסן החברתי וליצירת קהילה צעירה ותומכת בעיר. כהן שיבח את השותפות המוצלחת בין כל הגורמים והדגיש את חשיבות ההשקעה בדור הבא.

"הפאבליק" הוא חלק מהתנופה הגדולה של מרכז הצעירים בקריית מלאכי, שהפך בשנים האחרונות למרכז חברתי ותרבותי תוסס. הקמת הפאב היא תוצאה של שיתוף פעולה פורה בין הגורמים השונים, ומדגישה את החשיבות של חיזוק הקשר בין המכללה לקהילה.

דיקן הסטודנטים במכללה האקדמית אחוה, ד״ר מיכל רביבו שטיינר: "השותפות המשולשת בין האקדמית אחוה, "תוצרת הארץ" והרשות המקומית ממשיכה לשאת פירות ולחזק את הקשר עם הקהילה דוקא בתקופה מאתגרת זו. שבוע שעבר הפיקו חברי קהילת תוצרת הארץ טקס זיכרון עוצמתי לחללי מלחמה תושבי העיר והיום הם משיקים מרחב המיועד לצעירי העיר, בגילם ובנפשם, מקום בו יוכלו להתגבש, להתרענן ולחזק את החוסן החברתי".

אושרת עשור, מנהלת מרכז הצעירים, אמרה: "הפאבליק הוא מקום שבו צעירי קריית מלאכי יוכלו להיפגש, ליהנות ממגוון פעילויות תרבותיות וליצור קהילה חזקה ותומכת. תודה מיוחדת לניסים דוד, מנהל קהילת תוצרת הארץ, על תרומתו הרבה להקמת הפאבליק ולפעילות השוטפת במקום".

צילום: מנדי טויטו