שבוע הספורט בקריית מלאכי: חגיגה ספורטיבית לכל המשפחה

חגיגה ספורטיבית לכל המשפחה, התקיימה בשבוע שעבר והדגישה את חשיבות הספורט לבריאות. בוגלוג, נינג'ה, רכיבת אופניים וטורניר היו חלק משבוע עמוס בחוויות


במהלך השבוע התקיימו על ידי מחלקת הספורט במתנ"ס העירוני מגוון אירועים, בהם טורניר בוגולוג תוסס שמשך אליו חובבי ספורט ותיקים וחדשים כאחד, תחרות נינג'ה מאתגרת שהכניסה את המשתתפים לאדרנלין, ומשחק עלייה מרגש לליגה א' של קבוצת הכדורסל המקומית, מ.כ קריית מלאכי, שהיה רגע שיא מרגש (ר' ידיעה נפרדת).

אירועי הספורט לא נעצרו כאן. טורניר נוער קהילה ומשטרה נערך במטרה לחיזוק הקשר ולהדגיש את החשיבות של שיתוף פעולה וקשרים חיוביים בתוך הקהילה. בנוסף, התקיים מסלול רכיבת אופניים אתגרי לכל המשפחה, שסיפק הזדמנות מצוינת לפעילות גופנית ולבילוי משפחתי מהנה.

הפעילויות המגוונות אפשרו לתושבים בכל הגילים והרמות למצוא את הענף שהכי מתאים להם, וליהנות מפעילות גופנית מהנה ומאתגרת. שבוע הספורט הדגיש את חשיבות שילוב הספורט בחיי היום-יום, ואת תרומתו לבריאות הפיזית והנפשית, לחינוך לערכים ולגיבוש קהילתי.

לאורך השבוע, התושבים נהנו מהזדמנויות להיפגש, לשתף פעולה ולחגוג יחד את אהבתם לספורט, מה שחיזק את תחושת השייכות לקהילה בעיר.

מנהל מחלקת הספורט, מאיר אנקרי, סיכם את השבוע: "שבוע הספורט היה הצלחה והוכיח את כוחו של הספורט לאחד ולחזק את הקהילה. מחלקת הספורט בקריית מלאכי תמשיך לפעול לקידום הספורט בעיר ולהציע מגוון פעילויות ואירועים ספורטיביים לכלל התושבים ולקדם אורח חיים בריא ופעיל".

 

צילום: עיריית קריית מלאכי