בס"ד
 

מרחב חיד"ה ולימוד מתוקשב

ראש העיר אליהו זוהר ביקר ביום ראשון האחרון בבית הספר נצח ישראל, שם הוא נפגש עם תלמידי כיתות ד' שהחלו ללמוד עם מחשב נייד אישי לאורך כל שעות היום. כל תלמיד ומחשבו למדו את מקצועות הלימוד תוך למידת תוכנות ביניהן: אקסל, וורד, פאוור-פוינט, בשילוב עם החומר הנלמד. התלמידים סיפרו לראש העיר על המוטיבציה הרבה שלהם ללמידה מאז עברו ללימוד בעזרת מחשבים. "השיעורים הרבה יותר מעניינים ככה, כיף לנו להגיע לבית הספר ולהיכנס לכיתה לאחר ההפסקה, יש בשביל מה" אמרו התלמידים.
 
לאחר ביקורו בכיתות, ראש העיר נכנס לכיתת חיד"ה- חדשנות, יצירתיות, דיאלוג והקשבה. בכיתה מיוחדת זו קבוצת תלמידים מתכנסת יחד עם המורה המעמידה אתגר בפני הכיתה. התלמידים מתחלקים לצוותים בהרכבים שונים.
ראש העיר התפעל מדרך הלימוד הייחודית ללמד: "יש לכם הזדמנות לנצל את כל המשאבים המיוחדים, השונים והחדשניים האלה כדי להצליח בעתיד" אמר לתלמידים "קחו את זה אתכם, ועתידכם יהיה ורוד ומוצלח".
 
מנהלת בית הספר רווית דנקן: "אנו עוברים תהליך מאד משמעותי של למידה מתוקשבת ואני מאמינה שבאחריות הצוות החינוכי להיות רלוונטיים בחיי התלמידים ולעשות הכל כדי להעלות את מוטיבציית הלימודים שלהם".
 
 
צילום: עיריית קריית מלאכי