פרסומת

דלג לתוכן העמוד
מוכנות לחירום

ספר טלפונים

לשכת ראש העיר

אליהו זהר
ראש העירייה
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
גילי לוי
ע. ראש העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
חן איבגי
מנהלת הלשכה
טלי יצחק
מזכירת ראש העירייה
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
יוסי פרץ
דובר
מגי עייני
מזכירת סגנים
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
עו"ד בצלאל (צלי) מזרחי
מ"מ ראש העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
 שמעון חזן
סגן ראש העירייה ומנהל הקרן לפיתוח
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
יוסי סולימאני
סגן ראש העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

לשכת מנכ"ל

תמיר היזמי
מנכ"ל העירייה
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
לירון מלכה
מזכירת מנכ"ל
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

גזברות והנהלת חשבונות

יהודית אמיר
גזברית
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
עטרת מורד
מזכירת גזברית
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
סופי מרקוביץ'
עוזרת גזברית
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
טל מיבלט
רפרנטית תקציבים
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

גבייה

אבי שר שלום
מנהל מחלקת גבייה
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
מוקד

ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה

רכש

איציק כרמלי
מנהל רכש
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

בטחון

אריה יוסף
קב"ט העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
אוסנת דינו
מזכירת בטחון
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

משאבי אנוש

חוחית חביביאן - ביטון
מנהלת אגף משאבי אנוש
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
רחל דנינו
סגנית מנהלת משאבי אנוש
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
אורנית בן דוד
רכזת משאבי אנוש
נגה שטריט
אחראית תחום פיתוח ארגוני
תהילה
שכר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

מחלקה משפטית

עו”ד עידית יפת לוי
יועצת משפטית
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
עו"ד משה מליק
סגן יועצת משפטית
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
עו”ד שני משה
מנהלת מחלקה משפטית
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

חינוך

ד"ר אבי אדרי
מנהל אגף החינוך
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
ניצן אהרונוב
מנהלת לשכת אגף החינוך
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
דליה כהן
מזכירת אגף החינוך
אדיסה אייסו
מנהלת מחלקת הנוער
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
הדסה עזרא
תקצביאית האגף ומנהלת תחום הסעות
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
שלומית עלוואן
מנהלת תכנית 360 לילדים ונוער בסיכון
יעל צובארי
מ"מ מנהלת מחלקת ספורט
אמוהאי טפרה
מנהל פרויקטים ובינוי מוסדות חינוך
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

מדור גנים

יעל דפנה טליאס
מנהלת יחידת קדם יסודי
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
ענת ורד כהן
מנהלת מחלקת גנים
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
יוכי מלאכי
מזכירת גנים
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
דבי לוי
רכזת סייעות

צרכים מיוחדים

בתיה אלפרוביץ'
מנהלת תחום צרכים מיוחדים
זהבה דסקלין
רכזת תלמידי חינוך מיוחד 07

פיקוח משרד החינוך

נאווה רוטנברג
מנהלת מתיא
אילנית אמרגי
מפקחת חינוך מיוחד חרדי
יוכי חג'בי
מפקחת חינוך מיוחד ממלכתי דתי
איריס סנדלר

היחידה לביקור סדיר

מזל וובנך
מנהלת יחידת קבס"ים- ממלכתי + מסגרות חוץ
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
קוקיט ביאדגלין
קבס"ית -ממ"ד + חרדי בנות
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
רפאל גולדמיץ
קב"ס - חרדי בנים
הרב אדיב ידידיה
קב"ס- גנים, יסודי, פנימיות
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

פיקוח עירוני

ברכה רוזן
פיקוח עירוני
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

מבקר העירייה

איתי קורן
מבקר העירייה
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
עדנה ויינברג
מזכירת מבקר היעירייה

מחשוב

גדעון רחמים
מנמ"ר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

שפ"ע

ניסים גלעם
מנהל אגף שפ"ע
בן גוריון 13, קריית מלאכי
קארין
רכזת רישוי עסקים
בן גוריון 13, קריית מלאכי

וטרינריה

ד"ר ולנטינה ארצי
וטרינרית
בן גוריון 13, קריית מלאכי

הנדסה

מרכזייה

אדר' נעם רווחה
מהנדס העיר
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
אושרית אשכנזי
מזכירת מחלקת הנדסה
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
יורי רחמנוב
מידען ובודק תבעות
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
סימה חזן
מזכירת ידע ותבעות
רפאל אבייב

ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
לירז כהן
מפקחת בניה
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
הגר סגל
מפקחת בנייה
סימונה לחיאני
מזכירת פיקוח ושומה
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
ניר עזרה
שמאי וועדה
שירה מעודה
מנהלת הוועדה
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
יחיאל כהן
מנהל פרויקטים ותשתיות
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
דוד גלזר
עוזר מנהל מחלקת תשתיות ופיתוח
אבי אטיאס
בודק היתרים
בת-חן אוחנה
מתכננת אסטטרטגית אורבנית

שירות פסיכולוגי חנוכי (שפ"ח)

ענת נרובאי
מנהלת השירות הפסיכולוגי
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
מרסל
מזכירת שירות פסיכולוגי
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
פסיכולוג
פסיכולוג
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
פסיכולוג
פסיכולוג
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
פסיכולוג
פסיכולוג
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה

שירותים חברתיים

יואלה תבור
מנהלת אגף שירותים חברתיים
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
אלה ואזנה
מזכירת אגף שירותים חברתיים
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
זהבה עמרני
תקציבאית
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
איילה יונה מנשה
יו"ר וועדות תכנון טיפול
רינת עטיה
יועצת כלכלית מרכז עצמה
אתי פדלון
מלווה תעסוקתית מרכז עצמה
לאה
רכזת מיזם תזונתי
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
נורית חמו
רכזת שחקייה
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
ליאורה אברהם
רכזת שכונה- חב"ד
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
רחל בן הרוש
רכזת שכונה- הרצל
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
תמר אסרף
רכזת שכונה- גן שמואל והפזורה
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
לימור פרייס
מלוות משפחות נושמים
עופרה יוסף
רכזת שכונה- וייצמן
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
רוזה כהן
רכזת שכונה- קיבוץ גלויות
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
כוכי בן ברוך
יחידת סיוע
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
ראובן עזרא
מגשר פנימיות
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
גל בן יעקב
רכזת התנדבות ועו"ס קהילתית
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
אורטל איבגי
רכזת יחידת עבודה קהילתית
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
זהבה בן מוחה
עובדת זכאות
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
שולי כחלון
עובדת זכאות
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
טלי חצרוני
מדריכת ראש צוות
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
טל זנו
מדריכת ראש צוות
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
אמנה אלמשעלי
עו"ס משפחה והתעללות בזקן
מברטו סיברו
עו"ס משפחה בשביל הצמיחה
איריס עטייה
עו"ס משפחה בשביל הצמיחה
דבורה מרשל
עו"ס שיקום ואוטיזם
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
שלומית קלצהנדלר
עו"ס משפחות ורכזת תחום מש"ה (מגבלות שכליות התפחותיות)
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
יוסי אלמועלם
עו"ס משפחה
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
מיכל אברהמי
עו"ס קשישים
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
נאווה ברקולין
עו"ס משפחה
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
רבקה טסמה
עו"ס משפחה
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
תמר מלסה
עו"ס נושמים לרווחה
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
אורלי טבריה
עו"ס משפחה
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
מילי כהן
עו"ס ילדים בסיכון וחוק נוער
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
שושי חן-לוגסי
עו"ס קשישים
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה

תשתיות עירוניות

אריה יוסף
מנהל האגף

מרכז הדרכה לבטיחות בדרכים

יוסי וקנין
מנהל מרכז הדרכה

מרכז שילוב מיטבי

יוסי בריהון
מנהל המחלקה
שד' דוד בן גוריון 53- בית החייל
זהבה דסליין
מנהלת אדמיניסטרטיבית
אלי איינאו
רכז נוער ושירות משמעותי
שירן עלמו
מנהלת תחום תעסוקה והכשרה מקצועית

לשכת התעסוקה

רונן
מנהל סניף
יצחק
מתאם השמה יועץ
ורוניקה
מתאמת השמה יועצת
הלני
מתאמת מעסיקים / השמה

מרכז הצעירים

ליאת פטיטו
מנהלת מרכז הצעירים
אור אסולין
רכזת חיילים משוחררים
מיכל עתל זהר
רכזת הישגים
חן קדוש לוי
רכזת מעובות חברתית
רות יהל עזריאל בוכריס
רכזת תעסוקה ופיתוח קריירה
ספיר אוחיון
רכזת תכנית למרחק
חן בריגה
רכז צעירים בשכונות
לאה אלמו
רכזת הישגים

שירותי דת

חברי מועצת העיר

אליהו זוהר
אליהו זוהר
ראש העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
 שמעון חזן
 שמעון חזן
סגן ראש העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
אברהם (בבר) אזולאי
אברהם (בבר) אזולאי
חבר מועצת העיר
יוסי סולימני
יוסי סולימני
סגן ראש העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
שי סיום
שי סיום
חבר מועצת העיר
יעקב טלה
יעקב טלה
חבר מועצת העיר
אליאור עמר
חבר מועצת העיר
מירי דדון
מירי דדון
חברת מועצת העיר
עו"ד בצלאל מזרחי
עו"ד בצלאל מזרחי
מ"מ ראש העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
מיכאל מישל טפירו
מיכאל מישל טפירו
חבר מועצת העיר
מוטי יעקובוב
מוטי יעקובוב
חבר מועצת העיר
שלומי מלכה
שלומי מלכה
חבר מועצת העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
נדב ויצמן
נדב ויצמן
חבר מועצת נעיר

מרכז להב"ה

נטע גומפריך
מנהלת תכנית להב"ה

הקרן לפיתוח קריית מלאכי

 שמעון חזן
מ"מ ויו"ר הקרן לפיתוח
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
רינת כהן
מנהלת פרויקטים
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
אוסנת דינו
מנהלת חשבונות הקרן לפיתוח
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
חגית בלאי
מנהלת בית ציפורה
בר יהודה 10, קריית מלאכי