דלג לתוכן העמוד
מוכנות לחירום

ספר טלפונים

לשכת ראש העיר

אליהו זהר
ראש העירייה
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
גילי לוי
ע. ראש העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
חן איבגי
מנהלת הלשכה
טלי יצחק
מזכירת ראש העירייה
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
יוסי פרץ
דובר
מגי עייני
מזכירת סגנים
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
עו"ד בצלאל (צלי) מזרחי
מ"מ ראש העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
 שמעון חזן
סגן ראש העירייה ומנהל הקרן לפיתוח
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
יוסי סולימאני
סגן ראש העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

לשכת מנכ"ל

תמיר היזמי
מנכ"ל העירייה
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
לירון מלכה
מזכירת מנכ"ל
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

גזברות והנהלת חשבונות

יהודית אמיר
גזברית
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
סופי מרקוביץ'
עוזרת גזברית
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
טל מיבלט
רפרנטית תקציבים
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

גבייה

אבי שר שלום
מנהל מחלקת גבייה
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
מענה כללי
פקידה כללית
מוקד

ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
לינה
נציגת גבייה
מורן
נציגת גבייה
סמדר
נציגת גבייה
אורנה
נציגת גבייה
ריקי
נציגת גבייה
בת שבע
נציגת גבייה

רכש

איציק כרמלי
מנהל רכש
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

בטחון

אריה יוסף
קב"ט העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
אוסנת דינו
מזכירת בטחון
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

משאבי אנוש

חוחית חביביאן - ביטון
מנהלת אגף משאבי אנוש
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
רחל דנינו
סגנית מנהלת משאבי אנוש
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
אורנית בן דוד
רכזת משאבי אנוש
נגה שטריט
אחראית תחום פיתוח ארגוני
תהילה
שכר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

מחלקה משפטית

עו”ד עידית יפת לוי
יועצת משפטית
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
עו"ד משה מליק
סגן יועצת משפטית
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
עו”ד שני משה
מנהלת מחלקה משפטית
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

חינוך

ד"ר אבי אדרי
מנהל אגף החינוך
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
ניצן אהרונוב
מנהלת לשכת אגף החינוך
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
דליה כהן
מזכירת אגף החינוך
אדיסה אייסו
מנהלת מחלקת הנוער
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
הדסה עזרא
תקצביאית האגף ומנהלת תחום הסעות
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
שלומית עלוואן
מנהלת תכנית 360 לילדים ונוער בסיכון
יעל צובארי
מ"מ מנהלת מחלקת ספורט
אמוהאי טפרה
מנהל פרויקטים ובינוי מוסדות חינוך
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

מדור גנים

יוכי מלאכי
מזכירת גנים
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
דבי לוי
רכזת סייעות

צרכים מיוחדים

בתיה אלפרוביץ'
מנהלת תחום צרכים מיוחדים
זהבה דסקלין
רכזת תלמידי חינוך מיוחד 07

פיקוח משרד החינוך

נאווה רוטנברג
מנהלת מתיא
אילנית אמרגי
מפקחת חינוך מיוחד חרדי
יוכי חג'בי
מפקחת חינוך מיוחד ממלכתי דתי
איריס סנדלר

היחידה לביקור סדיר

מזל וובנך
מנהלת יחידת קבס"ים- ממלכתי + מסגרות חוץ
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
קוקיט ביאדגלין
קבס"ית -ממ"ד + חרדי בנות
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
רפאל גולדמיץ
קב"ס - חרדי בנים
הרב אדיב ידידיה
קב"ס- גנים, יסודי, פנימיות
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

הגיל הרך

אושרית ארובס
מנהלת הגיל הרך
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
יפה מלכה
מנהלת המג"ר (המרכז לגיל הרך)
נעה בן יאיר
מנהל מיזם ינקות

פיקוח עירוני

ברכה רוזן
פיקוח עירוני
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

מבקר העירייה

איתי קורן
מבקר העירייה
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
עדנה ויינברג
מזכירת מבקר היעירייה

מחשוב

גדעון רחמים
מנמ"ר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

שפ"ע

עטרת מורד
מזכירת שפ"ע
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

וטרינריה

ד"ר ולנטינה ארצי
וטרינרית
בן גוריון 13, קריית מלאכי

הנדסה

מרכזייה

אדר' נעם רווחה
מהנדס העיר
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
אושרית אשכנזי
מזכירת מחלקת הנדסה
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
יורי רחמנוב
מידען ובודק תבעות
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
סימה חזן
מזכירת ידע ותבעות
רפאל אבייב

ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
לירז כהן
מזכירת אגף תשתיות
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
הגר סגל
מפקחת בנייה
נפתלי קליין
מפקח בנייה
סהר קלאפיש
בודקת היתרים
סימונה לחיאני
מזכירת פיקוח ושומה
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
ניר עזרה
שמאי וועדה
שירה מעודה
מנהלת הוועדה
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
יחיאל כהן
מנהל פרויקטים ותשתיות
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
אבי אטיאס
בודק היתרים
בת-חן אוחנה
מתכננת אסטטרטגית אורבנית

שירות פסיכולוגי חנוכי (שפ"ח)

ענת נרובאי
מנהלת השירות הפסיכולוגי
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
מרסל
מזכירת שירות פסיכולוגי
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
פסיכולוג
פסיכולוג
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
פסיכולוג
פסיכולוג
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
פסיכולוג
פסיכולוג
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה

שירותים חברתיים

הנהלה

יואלה תבור
מנהלת אגף הרווחה
רבקה גובר 17 קומה ב
ישראלה/אלה ואזנה
מזכירת אגף
רבקה גובר 17 קומה ב
תהילה ניימן
עובד/ת סוציאלי/ת יו"ר ועדות תכנון וטיפול
רבקה גובר 17 קומה ב
טל זנו
עובד/ת סוציאלי/ת מדריכה ראש צוות
רבקה גובר 17 קומה ב
נאוה ברקולין
עובד/ת סוציאלי/ת מדריכה ראש צוות
רבקה גובר 17 קומה ב
זהבה עמרני
תקציבנית
רבקה גובר 17 קומה ב
זהבה בן מוחה
עובדת זכאות
רבקה גובר 17 קומה ב
שולי כחלון
עובדת זכאות
רבקה גובר 17 קומה ב

אזרחים וותיקים

מיכל אברהמי
עובד/ת סוציאלי/ת אזרחים ותיקים
רבקה גובר 17 קומה ב
דבורה מרשל
עובד/ת סוציאלי/ת אזרחים ותיקים
רבקה גובר 17 קומה ב
אמנה אלמשעלי
רכזת אזרחים ותיקים בסיכון
רבקה גובר 17 קומה ב
שרית זנו
מגן זהב (תכנית לאזרחים וותיקים)
רבקה גובר 17 קומה ב
בת שבע מלכה
אחראית מועדון אזרחים ותיקים - קיבוץ גלויות
רבקה גובר 17 קומה ב

אלימות במשפחה

יעל אלון
עובד/ת סוציאלי/ת אלימות במשפחה
רבקה גובר 17 קומה ב

התמכרויות

רימה ספקטור
מנהלת יחידת התמכרויות חוסן
הבשור 35
אסנת שמואל
עובד/ת סוציאלי/ת התמכרויות
הבשור 35
אילנה אמר
מדריכה ביחידת התמכרויות חוסן
הבשור 35

מוגבליות

ישראל ספייטר
עובד/ת סוציאלי/ת אוטיזם ושיקום
רבקה גובר 17 קומה ב
שלומית קלצהנדלר
רכזת תחום מוגבלות שכלית התפתחותית
רבקה גובר 17 קומה ב
רותם מזרחי
מנהל מרכז צמי"ד
רבקה גובר 17 קומה ב

מרכז נושמים ועוצמה

תמר מלסה
מנהלת מרכז עצמה
רבקה גובר 17 קומה ב
לי צעידי
רכזת תחום כלכלי
לימור פרייס
מלוות משפחות נושמים לרווחה
רבקה גובר 17 קומה ב
אתי פדלון
רכזת תחום תעסוקה עצמה
רבקה גובר 17 קומה ב

נוער וצעירים

אורית דבח
מנהלת יחידת נוער וצעירים
סאן דייגו 13 - מתנס קיבוץ גלויות
עדי הרשקוביץ
עובד/ת סוציאלי/ת נערים וחוק נוער
סאן דייגו 13 - מתנס קיבוץ גלויות
רננה סבן
עובד/ת סוציאלי/ת נערות
סאן דייגו 13 - מתנס קיבוץ גלויות
שלומית קינדה
עובד/ת סוציאלי/ת דרך חדשה
סאן דייגו 13 - מתנס קיבוץ גלויות
הדר ויסברג
עובד/ת סוציאלי/ת רכזת י.ת.ד
סאן דייגו 13 - מתנס קיבוץ גלויות
יעל טיגב
עובד/ת סוציאלי/ת מלש"בים וחיילים
סאן דייגו 13 - מתנס קיבוץ גלויות
אלינור רחמים
מדריכת נוער צעירים וצעירות
סאן דייגו 13 - מתנס קיבוץ גלויות
ראובן עזרא
מגשר פנימיות
רבקה גובר 17 קומה ב

עבודה קהילתית והתנדבות

אורטל אזריאל
מנהלת יחידת עבודה קהילתית והתנדבות
רבקה גובר 17 קומה ב
גל בן יעקב שטיינר
עובד/ת סוציאלי/ת קהילה ורכזת מתנדבים עירוני
רבקה גובר 17 קומה ב
שירן וורסולקר
עובד/ת סוציאלי/ת קהילה
רבקה גובר 17 קומה ב
רותם מזרחי
עבודה קהילתית צרכים מיוחדים
רבקה גובר 17 קומה ב
ליאורה אברהם
רכזת שכונה, חב"ד
כיכר בעט"ש מועדון פיס חב"ד
סימונה קרייף
רכזת שכונה, כרמי הנדיב והמחנה
עפרה יוסף
רכזת שכונה, ויצמן יוסף בורג
גולדה מאיר 20
רוזה כהן
רכזת שכונה, קיבוץ גלויות
סאן דייגו 17
תמר אסרף
רכזת שכונה, משה שרת, זבוטינסקי, גן שמואל
משה שרת 110

פרט ומשפחה

אורה אייטגב
עובד/ת סוציאלי/ת משפחות
רבקה גובר 17 קומה ב
אורלי טבריה
עובד/ת סוציאלי/ת משפחות וחוק נוער
רבקה גובר 17 קומה ב
אמנה אלמשעלי
עובד/ת סוציאלי/ת משפחות
רבקה גובר 17 קומה ב
זיוה פרץ
מרכז סיוע
רבקה גובר 17 קומה ב
טל נווה
עובד/ת סוציאלי/ת משפחה בשביל הצמיחה
רבקה גובר 17 קומה ב
כוכי בן ברוך
מרכז סיוע
רבקה גובר 17 קומה ב
יוסי אלמועלם
עובד/ת סוציאלי/ת מרכז סיוע
רבקה גובר 17 קומה ב
מברטו סיבהו
עובד/ת סוציאלי/ת משפחות -בשביל הצמיחה
רבקה גובר 17 קומה ב
מוריה בן עטר
עובד/ת סוציאלי/ת משפחות
רבקה גובר 17 קומה ב
מילי כהן
עובד/ת סוציאלי/ת חוק נוער
רבקה גובר 17 קומה ב
רבקה טסמה
עובד/ת סוציאלי/ת משפחות ומרכז קשר
רבקה גובר 17 קומה ב
רחלי פיסהה
מלווה בשביל הצמיחה
רבקה גובר 17 קומה ב
שושי חן
עובד/ת סוציאלי/ת סדרי דין
רבקה גובר 17 קומה ב

שונות

גל קסאי
נציג עמידר
רבקה גובר 17 קומה ב

רכזות שכונה

ליאורה אברהם
רכזת שכונת חב"ד: נחלת הר חב"ד, הבעל שם טוב, בן גוריון הגובל בחב"ד
סימונה קריאף
רכזת שכונות חדשות: ספרא, מ"ג, כרמי הנדיב
עופרה יוסף
רכזת שכונת וייצמן: וייצמן, בן אהרון
רוזה כהן
רכזת שכונת קיבוץ גלויות: מנחם בגין, סאן דייגו, רשי, נגב
תמר אסרף
רכזת שכונת גן שמואל: ז'בוטינסקי, משה שרת, ורדים, שושנים, דוד סנטר, לב הקריה

רישוי עסקים

ניסים גלעם
מנהל אגף לקידום עסקים
קארין ראם
רכזת רישוי עסקים

תשתיות עירוניות

אריה יוסף
מנהל האגף

מרכז הדרכה לבטיחות בדרכים

יוסי וקנין
מנהל מרכז הדרכה

מרכז שילוב מיטבי

יוסי בריהון
מנהל המחלקה
שד' דוד בן גוריון 53- בית החייל
זהבה דסליין
מנהלת אדמיניסטרטיבית
אלי איינאו
רכז נוער ושירות משמעותי
שירן עלמו
מנהלת תחום תעסוקה והכשרה מקצועית

לשכת התעסוקה

רונן
מנהל סניף
יצחק
מתאם השמה יועץ
ורוניקה
מתאמת השמה יועצת
הלני
מתאמת מעסיקים / השמה

אגף לקידום אסטרטגיה

יוסף כהן
מנהגל אגף אסטרטגיה
חן קדוש לוי
מנהלת היחידה למיצוי משאבים
ענת גל גרשנזון
מובילה דיגיטלית

מרכז הצעירים

ליאת פטיטו
מנהלת מרכז הצעירים
אור אסולין
רכזת חיילים משוחררים
גלי סלומון
רכזת הישגים
שרה אלמו
רכזת הישגים
ניסים חי דוד
רכזת מעובות חברתית
רות יהל עזריאל בוכריס
רכזת תעסוקה ופיתוח קריירה
ספיר אוחיון
רכזת תכנית למרחק
זהבה בלאי
רכז צעירים בשכונות

שירותי דת

חברי מועצת העיר

אליהו זוהר
אליהו זוהר
ראש העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
 שמעון חזן
 שמעון חזן
סגן ראש העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
אברהם (בבר) אזולאי
אברהם (בבר) אזולאי
חבר מועצת העיר
יוסי סולימני
יוסי סולימני
סגן ראש העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
שי סיום
שי סיום
חבר מועצת העיר
יעקב טלה
יעקב טלה
חבר מועצת העיר
אליאור עמר
חבר מועצת העיר
מירי דדון
מירי דדון
חברת מועצת העיר
עו"ד בצלאל מזרחי
עו"ד בצלאל מזרחי
מ"מ ראש העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
מיכאל מישל טפירו
מיכאל מישל טפירו
חבר מועצת העיר
מוטי יעקובוב
מוטי יעקובוב
חבר מועצת העיר
שלומי מלכה
שלומי מלכה
חבר מועצת העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
נדב ויצמן
נדב ויצמן
חבר מועצת נעיר

מרכז להב"ה

נטע גומפריך
מנהלת תכנית להב"ה

הקרן לפיתוח קריית מלאכי

 שמעון חזן
מ"מ ויו"ר הקרן לפיתוח
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
רינת כהן
מנהלת פרויקטים
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
אוסנת דינו
מנהלת חשבונות הקרן לפיתוח
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
חגית בלאי
מנהלת בית ציפורה
בר יהודה 10, קריית מלאכי