דלג לתוכן העמוד
מוכנות לחירום

ספר טלפונים

לשכת ראש העיר

אליהו זהר
ראש העירייה
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
גילי לוי
ע. ראש העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
חן איבגי
מנהלת הלשכה
טלי יצחק
מזכירת ראש העירייה
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
יוסי פרץ
דובר
מגי עייני
מזכירת סגנים
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
עו"ד בצלאל (צלי) מזרחי
מ"מ ראש העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
 שמעון חזן
סגן ראש העירייה ומנהל הקרן לפיתוח
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
יוסי סולימאני
סגן ראש העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

לשכת מנכ"ל

תמיר היזמי
מנכ"ל העירייה
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
לירון מלכה
מזכירת מנכ"ל
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

גזברות והנהלת חשבונות

תומר עמר
גזבר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
איילין יוסף
עוזרת גזבר
עדיאל טלקר יצחק
מזכירת גזבר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
סופי מרקוביץ'
תקציבאית פיתוח
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
הדסה עזרא
תקצביאית חינוך
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
אנג'לה
ראש צוות הנהלת חשבונת

גבייה

זאב מעוז
מנהל מחלקת גבייה
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
מוקד

ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
לינה
נציגת גבייה
מורן
נציגת גבייה
סמדר
נציגת גבייה
נטלי דוד
פקידת גביית חינוך
בת שבע
נציגת גבייה

רכש

אורית אזואלוס
מנהלת רכש

בטחון

עמיר בן שמעון
קב"ט העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
אתי כליפא
מזכירת בטחון
קניון, ז'בוטינסקי 8, קרית מלאכי

משאבי אנוש

חוחית חביביאן - ביטון
מנהלת אגף משאבי אנוש
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
רחל דנינו
סגנית מנהלת משאבי אנוש
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
אורנית בן דוד
רכזת משאבי אנוש
רותי בן חמו
חשבת שכר
עדי
בן שטרית
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

מחלקה משפטית

עו”ד עידית יפת לוי
יועצת משפטית
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
עו"ד משה מליק
סגן יועצת משפטית
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
עו”ד שני משה
מנהלת מחלקה משפטית
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

חינוך

ד"ר אבי אדרי
מנהל אגף החינוך
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
ניצן אהרונוב
מנהלת לשכת אגף החינוך
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
אדיסה אייסו טסמה
מנהלת מחלקת הנוער
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
שלומית עלון
מנהלת תכנית 360 לילדים ונוער בסיכון
מאיר אנקרי
מנהל מחלקת ספורט
יוסף ג'ורי
אחראי תחום בינוי ולוגיסטיקה באגף החינוך

מחלקת גנים

אושרית ארובס
מנהלת הגיל הרך (מגילי לידה עד 6)
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
אביבית חיו
מנהלת הגנים (מגילי 3-6)
יוכי מלאכי
מזכירת גנים
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
דבי לוי
רכזת סייעות

מחלקת היסעים -חינוך

אילה גואטה
מנהלת תחום היסעים

צרכים מיוחדים

בתיה אלפרוביץ'
מנהלת תחום צרכים מיוחדים
נוי סוויסה
רכזת תומכות חינוך

פיקוח משרד החינוך

נורית אלעזרי
מפקחת מתכללת חינוך מיוחד ממלכתי
עפרה סופר
מפקחת חינוך מיוחד לסקטור הממ"ד
מזל בוגנים
מפקחת חינוך מיוחד לסקטור החרדי
מרגנית בן דוד
מנהלת מתי"א קרית קת

היחידה לביקור סדיר

מזל וובנך
מנהלת יחידת קבס"ים- ממלכתי + מסגרות חוץ
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
קוקיט ביאדגלין
קבס"ית -ממ"ד + חרדי בנות
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
רפאל גולדמיץ
קב"ס - חרדי בנים
הרב אדיב ידידיה
קב"ס- גנים, יסודי, פנימיות
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

מרכז הגיל הרך

יפה מלכה
מנהלת המג"ר (המרכז לגיל הרך)
נעה בן יאיר
מנהל מיזם ינקות

פיקוח עירוני/ חניה

ברכה רוזן
פיקוח עירוני/ חניה
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

מבקר העירייה

איתי קורן
מבקר העירייה
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

מחשוב

גדעון רחמים
מנמ"ר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

שפ"ע

עטרת מורד
מזכירת שפ"ע
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי

וטרינריה

ד"ר ג'ליל חרבוש
וטרינרית
בן גוריון 13, קריית מלאכי

הנדסה

מרכזייה

ז'בוטינסקי 8, קריית מלאכי
אדר' נעם רווחה
מהנדס העיר
שירה מעודה
מנהלת הוועדה
אושרית אשכנזי
מזכירת אגף
יחיאל כהן
מנהל אגף פרוייקטים תשתיות ופיתוח
לירז כהן
מזכירת אגף פרויקטים תשתיות ופיקוח
סימה חזן
אחראית נכסים ומזכירת תכנון ומידע
יורי רחמן
מידען בודק תב"עות חישובי אגרות
רפאל אבייב
מפקח בניה
מירי אברהם
מפקחת בנייה
הגר סגל
מפקחת בנייה
יפעת מלכה
אחראית שומה והעברות בטאבו
יעקב ינקו
מפקח העברה בטאבו
ניר עזרה
שמאי וועדה
רחלי סברדלוב
בודקת היתרים
חן שירה סימן טוב
בודקת היתרים
אליסיה וייס חוסיד
בודקת היתרים

שירות פסיכולוגי חנוכי (שפ"ח)

ענת נרובאי
מנהלת השירות הפסיכולוגי
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
עדנה ברדה
מזכירת שירות פסיכולוגי
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
פסיכולוג
פסיכולוג
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
פסיכולוג
פסיכולוג
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה
פסיכולוג
פסיכולוג
ז’בוטינסקי 8 קרית מלאכי, קניון הקריה

שירותים חברתיים

הנהלה

יואלה תבור
מנהלת אגף הרווחה
רבקה גובר 17 קומה ב
ישראלה/אלה ואזנה
מזכירת אגף
רבקה גובר 17 קומה ב
תהילה ניימן
עובד/ת סוציאלי/ת יו"ר ועדות תכנון וטיפול
רבקה גובר 17 קומה ב
טל זנו
עובד/ת סוציאלי/ת מדריכה ראש צוות/ ממונה ליועצת לקידום מעמד האישה
רבקה גובר 17 קומה ב
נאוה ברקולין
עובד/ת סוציאלי/ת מדריכה ראש צוות
רבקה גובר 17 קומה ב
מירב כהן
תקציבנית
רבקה גובר 17 קומה ב
זהבה בן מוחה
עובדת זכאות
רבקה גובר 17 קומה ב
מורן אסרף
עובדת זכאות
רבקה גובר 17 קומה ב

אזרחים וותיקים

מיכל אברהמי
עובד/ת סוציאלי/ת אזרחים ותיקים
רבקה גובר 17 קומה ב
אינה פפרני
עובד/ת סוציאלי/ת אזרחים ותיקים
רבקה גובר 17 קומה ב
רות דהן
רכזת אזרחים ותיקים בסיכון
רבקה גובר 17 קומה ב
שרית זנו
מגן זהב (תכנית לאזרחים וותיקים)
רבקה גובר 17 קומה ב
בת שבע מלכה
אחראית מועדון אזרחים ותיקים - קיבוץ גלויות
רבקה גובר 17 קומה ב

אלימות במשפחה

איילת בן דוד
עובד/ת סוציאלי/ת אלימות במשפחה
איילת טוסון
עובד/ת סוציאלי/ת רכז/ת יחידת אלימות במשפחה
רבקה גובר 17 קומה ב

התמכרויות

רימה ספקטור
מנהלת יחידת התמכרויות חוסן
הבשור 35
אילנה אמר
מדריכה ביחידת התמכרויות חוסן
הבשור 35
מורן עמר
עובד/ת סוציאלי/ת התמכרויות נוער וצעירים
מברטו מששה
עובד/ת סוציאלי/ת התמכרויות מבוגרים

מוגבליות

ישראל ספייטר
עובד/ת סוציאלי/ת אוטיזם ושיקום
רבקה גובר 17 קומה ב
שלומית קלצהנדלר
רכזת תחום מוגבלות שכלית התפתחותית
רבקה גובר 17 קומה ב
רותם מזרחי
מנהל מרכז צמי"ד
רבקה גובר 17 קומה ב

מרכז נושמים ועוצמה

אסתי גרניק
מנהלת מרכז עצמה
רבקה גובר 17 קומה ב
לי צעידי
מלווה מיצוי זכויות
לימור פרייס
מלוות משפחות נושמים לרווחה
רבקה גובר 17 קומה ב
רעות שרעבי
רכזת תעסוקה
שמרית גיל
מלווה כלכלית קהילתית

נוער וצעירים

עדי אביוב
עוס ניצו"צ מלש"בים
אורית דבח
מנהלת יחידת נוער וצעירים
סאן דייגו 13 - מתנס קיבוץ גלויות
אביה בר יהודה
עובד/ת סוציאלי/ת נערות
סאן דייגו 13 - מתנס קיבוץ גלויות
שלומית קינדה
עובד/ת סוציאלי/ת דרך חדשה
סאן דייגו 13 - מתנס קיבוץ גלויות
אלינור רחמים
מדריכת נוער צעירים וצעירות
סאן דייגו 13 - מתנס קיבוץ גלויות
ראובן עזרא
מגשר פנימיות
רבקה גובר 17 קומה ב

עבודה קהילתית והתנדבות

שירן וורסולקר
מנהלת יחידת עבודה קהילתית והתנדבות
רבקה גובר 17 קומה ב
גל בן יעקב שטיינר
עובד/ת סוציאלי/ת קהילה ורכזת מתנדבים עירוני
רבקה גובר 17 קומה ב
שיר מלכה
עובד/ת סוציאלי/ת קהילה
רבקה גובר 17 קומה ב
אתי פדלון
ראש פיתוח תעסוקתי כלכלי
רבקה גובר 17 קומה ב
שרה יעקובוב
רכזת שכונה הרצל
רותם מזרחי
עבודה קהילתית צרכים מיוחדים
רבקה גובר 17 קומה ב
ליאורה אברהם
רכזת שכונה, חב"ד
כיכר בעט"ש מועדון פיס חב"ד
סימונה קרייף
רכזת שכונה, כרמי הנדיב והמחנה
עפרה יוסף
רכזת שכונה, ויצמן יוסף בורג
גולדה מאיר 20
רוזה כהן
רכזת שכונה, קיבוץ גלויות
סאן דייגו 17

פרט ומשפחה

אביבה מרה
מלוות משפחות תוכנית בשביל המיטיב
לימור שטודן שלום
עו"ס משפחות דואל
דניאלה טל
עובד/ת סוציאלי/ת משפחה
רח' רבקה גובר 17
אורלי טבריה
עובד/ת סוציאלי/ת משפחות וחוק נוער
רבקה גובר 17 קומה ב
זיוה פרץ
מרכז סיוע
רבקה גובר 17 קומה ב
אינגה צ'קובני
עובד/ת סוציאלי/ת משפחה
רבקה גובר 17 קומה ב
כוכי בן ברוך
מרכז סיוע
רבקה גובר 17 קומה ב
יוסי אלמועלם
עובד/ת סוציאלי/ת מרכז סיוע
רבקה גובר 17 קומה ב
מילי כהן
עובד/ת סוציאלי/ת חוק נוער
רבקה גובר 17 קומה ב
רבקה טסמה
עובד/ת סוציאלי/ת סדרי דין
רבקה גובר 17 קומה ב
מיטל חטב
עובד/ת סוציאלי/ת בשביל המיטיב
דינה ברוך
מלוות משפחות תוכנית בשביל המיטיב

שונות

גל קסאי
נציג עמידר
רבקה גובר 17 קומה ב

רכזות שכונה

שרה יעקובוב
רכזת שכונה הרצל
ליאורה אברהם
רכזת שכונת חב"ד: נחלת הר חב"ד, הבעל שם טוב, בן גוריון הגובל בחב"ד
סימונה קריאף
רכזת שכונות חדשות: ספרא, מ"ג, כרמי הנדיב
עופרה יוסף
רכזת שכונת וייצמן: וייצמן, בן אהרון
רוזה כהן
רכזת שכונת קיבוץ גלויות: מנחם בגין, סאן דייגו, רשי, נגב
תמר אסרף
רכזת שכונת גן שמואל: ז'בוטינסקי, משה שרת, ורדים, שושנים, דוד סנטר, לב הקריה

רישוי עסקים

ניסים גלעם
מנהל אגף לקידום עסקים
קארין ראם
רכזת רישוי עסקים
שושי סימון
מפקחת רישוי עסקים

תשתיות עירוניות

יחיאל כהן
מנהל פרויקטים ותשתיות

מרכז הדרכה לבטיחות בדרכים

יוסי וקנין
מנהל מרכז הדרכה

מרכז שילוב מיטבי

יוסי בריהון
מנהל המחלקה
שד' דוד בן גוריון 53- בית החייל
זהבה דסליין
מנהלת אדמיניסטרטיבית
אלי איינאו
רכז נוער ושירות משמעותי
שירן עלמו
מנהלת תחום תעסוקה והכשרה מקצועית

לשכת התעסוקה

רונן
מנהל סניף
יצחק
מתאם השמה יועץ
ורוניקה
מתאמת השמה יועצת
הלני
מתאמת מעסיקים / השמה

אגף לקידום אסטרטגיה

יוסף כהן
מנהגל אגף אסטרטגיה
חן קדוש לוי
מנהלת היחידה למיצוי משאבים
צליל פביאן
מנהלת דיגיטציה, ידע ונתונים

מרכז הצעירים

ליאת פטיטו
מנהלת מרכז הצעירים
אור אסולין
רכזת חיילים משוחררים
גלי סלומון
רכזת הישגים
שרה אלמו
רכזת הישגים
ניסים חי דוד
רכזת מעובות חברתית
חגית נגוסה
רכזת תעסוקה ופיתוח קריירה
ספיר אוחיון
רכזת תכנית למרחק
זהבה בלאי
רכז צעירים בשכונות

שירותי דת

חברי מועצת העיר

עו״ד לידור צרויה
עו״ד לידור צרויה
חבר מועצת העיר
רחל רחמים
חברת מועצת העיר
חיים שטיינר
חיים שטיינר
חבר מועצת העיר
יוסי סעדי
יוסי סעדי
חבר מועצת העיר
לוי ריסקין
לוי ריסקין
חבר מועצת העיר
עו״ד יהודה קריספין
עו״ד יהודה קריספין
חבר מועצת העיר
מאיר יחזקאל
חבר מועצת העיר
אליהו זוהר
אליהו זוהר
ראש העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
 שמעון חזן
 שמעון חזן
סגן ראש העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
יוסי סולימני
יוסי סולימני
סגן ראש העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
אליאור עמר
חבר מועצת העיר
מירי דדון סעדה
מירי דדון סעדה
חברת מועצת העיר
מוטי יעקובוב
מוטי יעקובוב
חבר מועצת העיר
שלומי מלכה
שלומי מלכה
חבר מועצת העיר
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
נדב ויצמן
נדב ויצמן
חבר מועצת העיר

מרכז להב"ה

נטע גומפריך
מנהלת תכנית להב"ה

הקרן לפיתוח קריית מלאכי

 שמעון חזן
מ"מ ויו"ר הקרן לפיתוח
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
רינת כהן
מנהלת פרויקטים
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
אוסנת דינו
מנהלת חשבונות הקרן לפיתוח
בניין העיריה, ז'בוטנסקי 20, קריית מלאכי
חגית בלאי
מנהלת בית ציפורה
בר יהודה 10, קריית מלאכי

מתנ"ס